2018 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Bilgilendirme Notu

CEO'nun Mesajı

Merhaba,

Yapı malzemeleri sektörü, 2018 yılına, geride bıraktığımız yılda iyice artan rekabet ortamı içerisinde giriyor. Yoğun rekabet, sektördeki bütün aktörleri sürekli ve etkili bir değişime zorluyor. Türkiye ve Mısır’ın içinde olduğu Doğu Akdeniz Bölgesi’nde liderliğe yükselmek ve bu konumu koruyabilmek için belirlediğimiz hedeflere ulaşmanın müşteri beklentilerini zamanında ve üstün nitelikli ürünlerle karşılamaktan geçtiğini hepimiz biliyoruz. Bugüne kadar edindiğimiz deneyimlerin, sürekli öğrenme arzumuzun, sahip olduğumuz teknik imkânların, yapacağımız yeni yatırımların bu yolculukta bize son derece yararlı olacağı kuşkusuzdur. Ancak rekabette farkı yaratan temel unsurun ‘insan’ olduğu da tartışmasız bir gerçektir.

Bu nedenle önümüzdeki dönemde başta çalışanlarımız olmak üzere bütün paydaşlarımızla ilişkilerimizi ve dayanışmamızı daha üst seviyelere taşımayı, mutlu bir organizasyon tesis ederek en iyi ürün ve hizmetleri sunan büyük bir aile oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu yolda karşılaşacağımız zorlukları birlikte aştığımızda bağlarımızın daha da güçleneceğini göreceğiz.

Bütçelerimizde yer alan öngörülerimize ulaşmak için birlikte çalışacağız. Samimi, sürekli öğrenen, yardımlaşan, birbirine güvenen ve ortak hedefleri gerçekleştirmeye istekli bir paydaşlar ailesi oluşturmayı başardığımızda ise rakiplerimizi imrendirecek yeni ufuklara güçlü bir biçimde yöneleceğiz.

Bugüne kadar çalışanlarımızın, bayilerimizin, müşterilerimizin ve hissedarlarımızın katkılarıyla başardıklarımızın verdiği güvenle girdiğimiz bu yeni dönemde el ele yürüyeceğimize, başarılarımızı artırarak daha yüksek hedeflere birlikte koşacağımıza inanıyorum.

Saygılarımla,
Taner Aykaç
CEO

İzmir Çimento Fabrikası Türk A.Ş.
Egemenlik Mahallesi Eski Kemalpaşa Caddesi No:4B Işıkkent Bornova İzmir/TÜRKİYE +90 232 472 10 50 | izmir@cimentas.com
Trakya Çimento Fabrikası
Sinanköy Mevkii 22970 Lalapaşa / EDİRNE 0 (284) 323 11 04 (4 Hat) | trakya@cimentas.com.tr
Elazığ Çimento Fabrikası
Kızılay Mah. Kazım Karabekir Cad. No:12 ELAZIĞ 0 (424) 224 39 21 | elazig@cimentas.com
Kars Çimento Fabrikası
Merkez Bozkale Köyü Mevkii 36210 KARS 0 (474) 242 62 30 (6 Hat) | kars@cimentas.com